1

Uygarlığın beşiği olarak kabul edilen Anadolu’nun, Doğal Taş Sektöründeki güçlü markalarından biri olan NUH MADENCİLİK sektöründe yarım yüzyıla yakın bir deneyime sahiptir.

07-02-1992 yılında sektöre adım atmıştır.

1992 yılında Ali Rıza DÜZOVA önderliğinde kurulan şirket yeniliklere açık ve paylaşımcı yönetim anlayışı, günden güne geliştirilen kaliteli üretim mantığı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilkeleri olarak benimsemiştir.

 NUH MADENCİLİK zümrüt,yakut ve zultanit taşı ağırlıklı olmak üzere 41 civarında personeliyle bölge için önemli bir istihdam sağlayıcısı konumdadır.

Japonya,Hindistan,Kolombiya ve Türkiyede  elde ettiği taşları kendi tesislerinde işleyen NUH MADENCİLİK ; zümrüt,yakut ve zultanit  dünyanın çeşitli bölgelerindeki firmaların  kullanılmasını sağlamış, dünya’da Marka değeri taşıyan taşlarımızın  takı firmalarının  markalaşmasına önemli katkıları olmuştur. Tüm Dünya’da büyük rağbet gören doğaş taşların  ana üreticisi durumundadır.

NUH MADENCİLİK  ocaklarındaki güçlü makina farkı ve NUH MEKATRONİK adı altında güçlü bir makina üreticisi olduğumuzdan dolayı büyük atölyelerimizde  maksimum üretim kapasitesi ve devamlılık arz eden ürünleriyle değerli taş  sektörünün önemli temsilcilerindendir. Servis ve kaliteden ödün vermeden onlarca ülkeye ihracat yapan NUH MADENCİLİK  aynı kararlılık ve azimle çalışmalarına devam edecektir.


Faaliyetlerinde; personeline ve yan sanayisine dürüst davranmak işçiler ve iş ilişkilerinde paylaşımcı olmak şirket içi uygulamalarda alt kadroları destekleyip yüreklendirerek yaratıcılığı teşvik etmek prensibini taşımaktadır. Müşteri ilişkilerinde ise çıkar gözetmeden kesintisiz bir servis anlayışla müşterilerin istek ve gereksinmelerini karşılamak temel hizmet anlayışı durumundadır.

 NUH MADENCİLİK  yıllardan beri daha mükemmele ulaşmak için başlangıçtaki istek ve heyecanını koruyarak yolunda ilerlemektedir.


NUH MADENCİLİK  sektörün gelişmesi ve ilerlemesi için üzerine düşen sorumluluğun farkında, daima ileriye ve mükemmele ulaşma azmindedir.